אסטרטגיות לחיפוש עבודה אגרסיביות לשוק קשה

0

לאלו מכם שנמצאים מחוץ לעבודה, ומבצעים חיפושים מתסכלים וחסרי תועלת, עליכם להשתמש בכל שיטה אפשרית כדי להתקבל לעבודה מחדש. בתחום ה- IT והתוכנה, כמו גם ברוב התחומים, "יש מקומות עבודה בחוץ". אנו עלולים להיות במיתון עמוק, ללא סיכוי שהוא יסתיים בעתיד הקרוב. אבל הרעיון הזה הוא נבואה שמגשימה את עצמה. אנשים יזומים מקבלים עבודה חדשה בכל יום. שוב, אתה צריך לעשות כל מה שצריך כדי להחזיר את הקריירה שלך למסלול, היום!

עליך להפוך את עצמך למועמד המועסק ביותר האפשרי כדי לקבל את התפקיד החדש הזה. אם אתה חסר כישורי ראיונות חזקים, אז קבל אותם עכשיו. אם קורות החיים שלך אינם מעבירים מקרה משכנע מדוע עליך להתקבל לעבודה, מצא אז מישהו שיעזור לך. אם אינך מקרין דימוי וגישה חיובית ויוזמת, שנה אותו. כל הכלים שאתה צריך זמינים. אתה רק צריך להשתמש בהם.

אני רואה יותר מדי אנשים שפוגעים קשות בחיפוש העבודה שלהם. הם לא יודעים מה הם רוצים, או שהם יודעים מה הם רוצים, אבל הם אינם כשירים, אלא אם כן הם מקבלים יותר הכשרה. הם אינם מוכנים אפילו לשקול עמדה ברמה נמוכה יותר. זכור, ככל שתהיה חסר עבודה, כך יהיה קשה יותר למצוא עמדה דומה לתפקידך האחרון. ובכל זאת, עבור חלק מכם, שינוי בקריירה עשוי להיות התקווה היחידה שלכם לתעסוקה. אם כן, קבל עצות טובות ללא משוא פנים, קבל הכשרה, ולאחר מכן מתפקיד סחיר יותר, התחל לחפש.

אין ספק שאתה יכול ליצור קשר עם כל הציידים שאתה רוצה, או שאתה יכול לפרסם את קורות החיים שלך על כל לוח עבודה שמעניין אותך. אבל אם הלכת בדרכים הפסיביות האלה לעבר עבודה חדשה במשך שלושה עד שישה חודשים ללא הצלחה, אז הגיע הזמן להתחיל לרוץ! הגיע הזמן לדמיין את עצמך עובד ומחזיר לעצמו את הכבוד והערך העצמי שלך. אם החזון שלך חזק מספיק הוא יהפוך למציאות.

חקר והשתמש ברשתות חברתיות וצורות אחרות של רשתות. צור קשר ישירות עם חברות – גם אם זה אומר לדפוק על דלתות החברות ולבקש לדבר עם איש העסקת המתאים. אני יודע שזה אולי נשמע קיצוני, אבל אלה זמנים קיצוניים שדורשים אקשן נועז וחדשני. צור קשר עם בוגרים מהעלמה שלך; צור קשר עם כל מי שעבדת איתו בעבר שיש לו אפילו סיכוי רחוק לעזור לך. עקוב אחר כל הפניה. התקשרו, שלחו מייל והודעת טקסט עד כדי מזיק. והכי חשוב, עשה זאת עכשיו!

אם אינך אסלרטיבי במיוחד, קבל מאמן קריירה שיעזור לך לגלות ולפתח את היכולת החיונית הזו. בשורה התחתונה: אתה צריך להוריד את עצמך מהטייס האוטומטי ולפרוץ את המחסומים בינך לבין התפקיד שאתה רוצה. אתה עלול להיות כועס, מדוכא, מפוחד, נבהל או מרחם על עצמך, אבל בכנות, לחברות אכפת פחות. הם זקוקים לאנשים עם הלך הרוח הנכון שיעניקו להם 150% מאמץ מההתחלה, ואלו הם האנשים ש"עובדים "את הראיונות ומנחיתים את המשרות.

אני מקווה שקריאת הנשק שלי מניעה אותך לפתח אסטרטגיה מנצחת וגישה מנצחת שלמעביד הופך את "אתה" לבחירה הטובה ביותר לתפקיד. תפסיקו להקשיב לאנשי הטענה ולציניקנים שמלקקים את האנרגיה שלכם ומרעילים את הגאווה שלכם. תשכח מהתקשורת וממטר השליליות האינסופי שלה. אני יודע שאתה יכול לעשות את זה, ובתוך עמוק אתה יודע שאתה יכול לעשות את זה גם. אז, היו מוכנים, היו מיומנים, היו חיוביים וצאו החוצה ועשו זאת! בקרוב תתקדם בהצלחה, במקום לשקוע בכישלון.Source by Michael Jay Sullivan