בטיחות במקום העבודה – החלקה ונפילה, נפילות מזויפות

0

תאונה נפוצה מאוד במקום העבודה היא כרוכה בהחלקה ונפילה. מישהו שמחליק ונופל מבוגר עלול לשבור את הירך, את פרק כף היד או לפגוע במרפק. הם עלולים אפילו לסדוק את הראש על המדרכה יחד עם חיתולים וחבלות. אפילו ביקור קל במשרד השכונתי המקומי לטיפול בדחיפות יכול להפוך לנסיעת אמבולנס לבית החולים הראשי לצורך צילומי רנטגן נוספים ובדיקות נוספות. דברים אלה יכולים להעלות לך עד 20,000 $ לפני שאתה אפילו מסתובב או מבין שאירעה תאונה. טוב אז בוא נדבר.

ישנן דרכים רבות למנוע החלקה ונפילות במקום העבודה. ריצוף החלקה עוזר, ולא רק לעובדים שלכם צריך לדאוג. מה עם הלקוחות בחנות שלך, הספקים שלך עושים משלוחים. אם הדלת האחורית שלך כבדה מדי או שיש יותר מדי שיפוע למשאיות היד שהספקים שלך נהגו להניף את הסחורה עלולים לגרום להן ליפול ולנפול. עובדים שמשתמשים בסולמות בחדר המלאי או מנסים לסחוב יותר מדי כשהם מחוץ לאיזון הם סיבה נפוצה נוספת לתאונות החלקה ונפילה.

ואז יש נפילות מזויפות עם עובדים שמנסים לצאת מהעבודה, כשהם הולכים לעורך הדין שלהם שמפנה אותם לחבר הכי טוב שלהם כירופרקט חוזה כדי להפוך אותו עובד לנכה. לפני שאתה יודע את זה הם כבר הגישו תביעה, והם כנראה מקווים להסדיר מחוץ לבית המשפט עם חברת הביטוח שלך. ובכל זאת, יש כמה חברות ביטוח שמנסות לצאת מזה, ועורכי דין ילכו אחרי בעל העסק והחברה. זה די נפוץ בחברה הליטיגית שלנו.

העובדים הם לא היחידים שמזייפים נפילות, יש שם קבוצה שלמה של אנשים שמחליטים בכוונה על מדרכות, נוסעים על כניסות, ובמקרה היה להם את החבר הכי טוב שלהם שבמקרה תופס הכל בטלפון החכם הווידיאו שלהם. הדבר עושה פלאים בפני חבר מושבעים, וחברות הביטוח המגינות עליך בדרך כלל יסתדרו מחוץ לבית המשפט. כאשר הם עושים זאת, הם ישלמו את התביעה, אך תוכל להמר כי ביטוח האחריות שלך יוגדל בשנה שלאחר מכן.

הגיוני שיהיו סימני אזהרה כשיש בטון לא אחיד; "שמור על צעדך" או בכל פעם שיש מים או נוזלים על הרצפה שמוציאים את אחד החרוטים הצהובים האלה שמזהירים אנשים להסתובב באזור החלקלק הגיוני. יש כל כך הרבה דברים פשוטים שאתה יכול לעשות, ואם אתה ערני תוכל למנוע תאונות אלה או תביעות נפילה מזויפות לצאת משליטה. אנא שקול את כל זה וחשוב על זה.Source by Lance Winslow