בעל תשוקה לבטיחות במקום העבודה

0

האם אתה נלהב מהבטיחות במקום העבודה שלך?

התשוקה היא הכוח המניע להצלחה. כאשר אדם נלהב מהיצירה שלו, אז זה מופיע בכל האינטראקציות שלו. התשוקה נותנת את הנחישות להתגבר על מכשולים להצלחה. התשוקה משאירה אותך לעבור את התקופות הקשות.

אז איך אתה מתלהב ממה שאתה עושה? אם אתה עובד כרגע אצל מישהו אחר, ייתכן שיהיה קשה למצוא את התשוקה בעבודה זו. עם זאת, סביר להניח שישנם כמה היבטים לגבי התפקיד שלו שאתה יכול להרגיש נלהב מהם.

לדוגמה, אם אתה אחראי לבטיחות בארגון שלך, ייתכן שתחוש נלהב להפוך את מקום העבודה למקום מהנה יותר עבור אנשים לעבוד. אנשים נוטים ליהנות יותר מהעבודה במקום בו מרגישים בטוחים ומאובטחים. למעשה, אחת הסיבות העיקריות לאנשים יש עבודה כשכיר במקום לצאת לבד היא שהם מעדיפים להרגיש בטוחים ומאובטחים.

עובדים רבים סומכים על מעסיקיהם שישמרו על ביטחונם בעבודה. הם לוקחים מעט מאוד אחריות על ביטחונם. אז כמעסיק, עליך מוטלת החובה לעשות כמיטב יכולתך כדי לשמור על העובדים שלך בטוחים ככל האפשר.

אנשים אלה ממש בוטחים בך בחייהם. אז זה יהיה מועיל עבור מי שאחראי על בטיחותם יתלהב לשמור על ביטחונם.

אז איך נראה מפעל שבו המנהלים נלהבים לשמור על בטיחות העובדים שלהם?

אני רואה בעיני צמח כזה מסודר בצורה מסודרת, מואר היטב ומזמין. לעובדים יש ציפיות ברורות לגבי מה שהם אמורים לעשות. העובדים הוכשרו היטב בכל ההיבטים של עבודתם. יש להם הוראות עבודה תמציתיות ברורות המגיעות להם בדיוק כיצד להפעיל את המכונות שלהם או לבצע את משימותיהם בצורה הבטוחה והפרודוקטיבית ביותר.

אין פשרות בין בטיחות ופרודוקטיביות מכיוון שהשיטה הבטוחה והפרודוקטיבית ביותר לייצר מוצרים באיכות גבוהה כבר הוקמה ונלמדת לאנשים. העובדים אינם מנסים לנקוט בקיצורי דרך לא בטוחים מכיוון שהם היו מעורבים בתהליך כתיבת ההליכים וכבר יודעים שהנוהל שנקבע הוא הדרך הטובה ביותר לבצע את העבודה. הם גם עקבו אחר ההליך מספיק זמן כדי להפוך אותו להרגל. הם לא רק פועלים לפי ההליך כאשר המפקח צופה; הם עוקבים אחריו כל הזמן כי זו הדרך הטובה ביותר.

בעל תשוקה לבטיחות פירושו באמת לדאוג לאנשים שלכם ולפעולה שלכם. אם תדאג לאנשים שלך, הם יהיו פרודוקטיביים יותר וידאגו גם לעסק שלך ולרווחיות שלך.

על ידי שיתוף עובדים בתהליך הקמת הנהלים הסטנדרטיים, אתה נותן להם תחושת בעלות ואחריות. אתה גם מודיע להם שאכפת לך. לאלץ עובדים לעקוב אחר הליך שנכתב על ידי מנהלים מוביל לעתים קרובות לטינה ומרד. כל אחד רוצה להרגיש כאילו דעתו חשובה. תן להם את ההזדמנות לספק קלט לתהליך כתיבת ההליך ואתה תעורר גם את התשוקה שלהם.

רוב העובדים יתלהבו ממשהו. על ידי התמקדות התשוקה שלהם בסיוע ביצירת הוראות עבודה טובות יותר, תוכל להימנע מכך שיכוונו את התשוקות שלהם לתלונות. למעשה טענות פוטנציאליות רבות יטופלו עוד לפני שהן קיימות אם תתנו לעובדים מנגנון להרגיש מעורבים בתהליך קבלת ההחלטות.

רק זכור כי זו תמיד אחריות ההנהלה לדאוג לשמירה על בטיחות העובדים. על המנהלים להיות המילה האחרונה בתהליך אישור ההליכים על מנת להבטיח כי הצרכים של איכות, פרודוקטיביות ובטיחות יתממשו בסופו של דבר. קיום הליכים כתובים בצורה גרועה יכול להיות גרוע יותר מאשר הליכים כלל.

ככל שהתנאים משתנים במקום העבודה, כך יש לשנות את הנהלים כדי להסתגל. אם מישהו מפתח דרך חדשה ואולי טובה יותר לעשות דברים, ההליכים חייבים להשתנות כדי לשקף את הנוהג העדכני ביותר. ציוד חדש ודרישות של לקוחות חדשים יכולים גם לשנות תהליך. מערכת שינויים בניהול חייבת להתקיים על מנת להבטיח שהנהלים ימשיכו לבצע את משימת ההנעה וההדרכה של העובדים.

ביקורות חשובות גם כדי להבטיח שהנהלים אכן משקפים את נוהלי העבודה הקיימים. שינוי מוקד הביקורת מלראות אם פועלים נהלים לאחד של לראות אם הנהלים משקפים נכון את השיטה הטובה ביותר כיום מעצים את העובדים. הביקורות כבר אינן מענישות, אלא הן מניעות כאשר העובדים רואים את התשוקה שלך לשמור על דברים עדכניים ובטוחים.

על ידי הבעת התשוקה שלך לעבודה שלך ולבטיחות העובדים באמצעות פעולות אמיתיות וגלויות, אתה יכול לא רק לקבל עבודה מספקת יותר לעצמך, אלא תוכל גם ליצור סביבת עבודה טובה בהרבה עבור אחרים. ובכל זאת לשרת אחרים היא מה התשוקה היא.Source by Mike Strawbridge