החומרים הטובים ביותר הופכים את ריהוט חדר השינה הטוב ביותר

0

ריהוט לחדר שינה יכול להיות מפואר או ספרטני, מודרני או קלאסי. בין אם הוא מרופד, צבוע, לכה או רגיל, סביר להניח שהוא עשוי לפחות מאחד מחומרי הבנייה הנפוצים האלה.

עץ

בעוד שעץ נחשב לעתים קרובות כחומר הבנייה הטיפוסי של ריהוט השינה, זה לא הופך אותו למשעמם. ניתן להשתמש כמעט בכל סוגי העץ, כך שהאפשרויות להתאמה אישית הן אינסופיות. נגרות עץ מסווג בוטנית כעץ או רך. הפרקט מגיע מעצים שפורחים ומאבדים את העלים שלהם בחורף. העץ מגיע מעצים המייצרים את זרעיהם מחוץ לפרחים, כמו עצי מחט.

אלון, מייפל, אורן, ועלם הם חלק מהיערות הידועים ביותר בהם השתמשו. האלון הוא עץ קשיח פתוח, וצבעיו הטבעיים יכולים לנוע בין אפור-חום לאדום. הוא חזק ויציב עם וריאציה גרעינית דרמטית. מייפל הוא עץ קשה ודוחה סגורה. הוא יכול להיות בעל גרגר דק, ישר או בעל דפוסים, כגון אלה המצויים בחתיכות מייפל מעוף הציפור. אלם הוא עץ שצבעו נע בין חום לחום כהה. הגמישות שלו הופכת אותו לחומר אידיאלי לשימוש בחתיכות מעוקלות. אורן הוא עץ רך שנעשה בו שימוש במשך מאות שנים. לשפע הטבעי ולצבע הקרמי שלו יש מושך נצחי.

עץ יכול להיות מוכתם, פורניר, צבוע, מגולף, ובמקרים מסוימים ניתן להשאיר אותו לא גמור. הרבגוניות והיופי הטבעי שלה הופכים אותו לאבן בניין מועדפת שנתית לעיצוב חדרי שינה.

מַתֶכֶת

ריהוט לחדר שינה מתכת עשוי בדרך כלל מפלדה או אלומיניום. בעוד פליז הוא גימור נפוץ על גבי מתכת, אך לעתים נדירות הרהיטים עשויים פליז מלא. פליז יקר מדי והוא גם מועד לקורוזיה. מסגרות למיטה שנראות עשויות פליז עשויות בדרך כלל מפלדה מצופה פליז.

פלדה היא חומר בניין מצוין מכיוון שהיא חזקה, קלה, ואינה דורשת תחזוקה רבה. ניתן להשתמש בו לייצור סטיילינג מודרני הניתן לסידור מחדש או הזזה בקלות. האלומיניום אינו חזק כמו הפלדה אך ניתן להחתים או להיצק ואינו מתכלה. הפלדה היא מגנטית, והאלומיניום אינו כך, ולכן בדיקה קלה לקבוע אם רהיט מתכת עשוי פלדה היא ניסיון להדביק אליו מגנט.

זכוכית אקרילית

זכוכית אקרילית היא חומר חדש יחסית המשמש לרהיטים מודרניים ומתקדמים. הוא יכול להיות בהיר או צבעוני ומעוצב לכל צורה שאפשר להעלות על הדעת. משולחן צד אטרקטיבי ועד שידה שקופה, ניתן לעצב זכוכית אקרילית כך שתתאים לסגנון וטעם הקונה. זכוכית אקרילית שוקלת חצי מהזכוכית האמיתית אך היא חזקה בהרבה ויכולה להיות עמידה בפני השפעות עד פי עשרה.Source by Alfred Ardis