הצלחה בחיפוש עבודה: הגדל את הסיכויים שלך עם שותף לאחריות

0

לא מזמן נפגשתי עם עמיתים לפגישת המוחות. זו הייתה תקופה מהנה, האזנה לאחרים משתפים בהצלחותיהם; שאל שאלות והציע תמיכה ותשובות כאשר הדבר אפשרי. נדמה לי שלמדתי תמיד משהו חדש ועוזב עם טכניקה חדשה לנסות, בלוג לקרוא או אחרים לעקוב אחריהם בטוויטר, בלינקדאין או בפייסבוק.

כסופר קורות חיים ומאמן קריירה הדרך העיקרית שבה אני נשארת בקשר עם אחרים בתעשייה שלי היא באמצעות דוא"ל, פורומים, רשימות אלקטרוניות ורשתות חברתיות. אז זה באמת תענוג להיות מסוגל לבלות זמן בלתי פוסק פנים מול פנים עם עמיתים.

במהלך הביקורים שלנו אני תמיד מנסה להביא משהו לפגישה שיעזור לעמיתי. למרות שאנו מתחרים מבחינה טכנית – כולנו משתפרים על ידי שיתוף הידע והדברים שלמדנו מהצלחותינו וטעויותינו.

עבור מחפשי עבודה, זה יכול להיות מבודד לא פחות לעבור את חיפוש העבודה שלך. זה קשה במיוחד אם לא חיפשת עבודה חדשה לפני או לפחות לא בשנים האחרונות. בימינו אלה שמחפשי העבודה צריכים להבין טכנולוגיה חדשה, משאבים חדשים, רשתות חברתיות, ואת החשיבות של פיתוח וגיוס רשת יעילה.

דרך מצוינת להתקדם בחיפוש העבודה שלך היא למצוא שותף לחיפוש עבודה איתו "להתאמן". בדיוק כמו כאשר אתה מתחיל תוכנית חדשה לכושר גופני או עובד לקראת מטרה חדשה, מישהו שיכול לסייע, לתמוך ולהושיב אותך אחראי יכול באמת לעשות את ההבדל. השותף היעיל ביותר הוא אחד שמחפש כרגע עבודה. הם מכירים ממקור ראשון את המתח, התסכול, הפחדים והבעיות שעולות במהלך חיפוש עבודה.

שותף לחיפוש עבודה מזכיר לך שאתה לא לבד בחיפוש העבודה שלך. כולנו שומעים את אחוזי האבטלה הגבוהים בחדשות, אבל לפעמים זה מרגיש שאתה היחיד שעובר את זה. בן זוג הוא מישהו שאוורור איתו, משתף איתו, צוחק ובוכה, ומישהו שישמור על מוטיבציה. על ידי עזרה למישהו אחר להישאר בעל מוטיבציה יש לך סיכוי טוב יותר להישאר במוטיבציה ולעבוד מדי יום בחיפוש העבודה שלך.

האדם יכול גם לעזור מאוד בחיפוש שלך. שניכם יכולים לשתף אסטרטגיות, אתרים שימושיים, בלוגים ורשתות חברתיות. יחד תוכלו לכסות את מספר הפעמיים של לוחות המשרות, קבוצות רשת ואסטרטגיות חיפוש, גם אם אינכם מחפשים עבודה באותו תעשייה או תחום.

אתם יכולים גם לעזור אחד לשני על ידי לספר לאחרים על השותף שלכם לחיפוש עבודה. אם אתה נמצא באותו תחום או בתעשייה אתה עשוי למצוא אנשי קשר רבים שעשויים לעזור לך ולשותף שלך. לפעול כמקדם האישי שלהם ולשתף את המידע שלהם עם מי שיקשיב לעולם יעזור להפיץ את ערכם לאחרים.

עם כל כך הרבה יתרונות שיש שותף בחיפוש העבודה שלך – אל תחכה. מצא מישהו (ובימים אלה זה די קל) בעל מוטיבציה ומוכן לעבוד יחד כדי לשכשך את התהליך. שתי מערכות עיניים טובות יותר מאחת – התחילו כבר היום.Source by Kris Plantrich