טיפים לבטיחות במקום העבודה – רשימת עשרת המובילים שלי

0

שמירה על מקום עבודה בטוח היא כמעט אך לא לגמרי לא דומה לתקנות OSHA. אם המטרה שלך היא לעמוד בתקנות OSHA במחיר הנמוך ביותר שלך מראש, אז אני מציע לך לקרוא אתר אחר. עם זאת, אם אתה באמת מעוניין להשאיר את העובדים שלך בטוחים ופרודוקטיביים במקום העבודה שלך, הנה כמה טיפים לבטיחות במקום העבודה עבורך. הם עשויים אפילו לעזור לך לציית לתקנות OSHA לאורך כל הדרך.

עשרת הטיפים הבטיחותיים שלי במקום העבודה:

  1. שמור על אזור עבודה נקי. לא רק שתסיר סכנות רבות מאזור עבודה על ידי שמירה על ניקיון, אלא גם תספק סביבת עבודה פרודוקטיבית יותר לעובדים שלך.
  2. השתמש בשומרים ופתרונות הנדסיים בכל מקום אפשרי במקום להסתמך על PPE – ציוד מגן אישי. PPE קשה למשטרה ולא נוח ללבוש. מצאו דרך למנוע את החשיפה מלכתחילה. העובדים שלך יהיו פרודוקטיביים הרבה יותר אם נוח להם
  3. נניח שהעובדים שלך רוצים לעבוד בבטחה ולתת להם את ההזדמנות הזו. נראה שתוכניות רבות לתמריץ בטיחות מבוססות על הרעיון שהעובדים רוצים להיפגע ואתה צריך לשחד אותם כדי לא להכניס את היד למכונה. אם יש לך את הרעיון הזה, אז הטיפים האלה הם לא בשבילך.
  4. תן הוראות עבודה ברורות. וודא שהעובדים שלך יודעים את הדרך הנכונה לעשות מה שאתה מצפה מהם. אל תיתן להם רק רשימה של דברים שאסור לעשות. כלול הוראות בטיחות בכל הליך שאתה כותב.
  5. אל תתעכב על תרחישי המקרים הגרועים ביותר, אך התמקד במה שהכי סביר שיקרה. התחל על ידי מיקוד האנרגיה שלך במניעת המקרים הנפוצים ביותר שלך. זה אומר שתצטרך לשמור יומן אירועים מדויק של OSHA גם אם זה נראה רע למנהל שאתה מדווח אליו.
  6. אוהב את העובדים שלך. אל תבלבל את זה עם משהו שעשוי לגרום לך לטענה על הטרדה מינית. כלומר, דאג לעובדים שלך ותגיד להם שאתה עושה זאת. אם מכונה הופכת לא בטוחה, כבה אותה לפני שמישהו ייפגע.
  7. הקדישו זמן להכיר את העבודה שעובדיכם עושים. גם אם פעם עשית את העבודה הזו, סביר להניח שהיא נעשית אחרת על ידי אנשים שונים. תראה מה אנשים באמת עושים והשווה את זה למה שכתוב בהליכים. אם ההליכים שונים מהנהוג בפועל, גלה מדוע.
  8. שמור על מכונות תקינות. פעמים רבות העובדים מגיעים למצבים מסוכנים על ידי כך שהם צריכים לפצות על פגם או בלאי במכונה. במקרה של שחיקה, יתכן שזה קרה כל כך בהדרגה עד שהם חושבים שזה תקין. תוכנית תחזוקה מונעת חזקה יוצרת תוכנית בטיחות חזקה.
  9. הימנע ממפגעים מיותרים. חפשו חומרים או ציוד חדשים שיכולים לחסל את הסכנות אליהן חשופים העובדים שלכם.
  10. שמור על אזור עבודה נקי. ראה טיפ בטיחות במקום העבודה מספר 1 למעלה. ניתן להפחית באופן דרמטי את החשיפה הפוטנציאלית לחומרים ולמצבים מסוכנים פשוט על ידי שמירה על אזור העבודה נקי. והיתרון בפריון העובד והמורל שווה את המאמץ גם ללא תמריץ בטיחותי.Source by Mike Strawbridge