טכניקות לחיפוש עבודה בממשלה לנשים הודיות בכפר

0

הודו היא מדינה מסורתית שבה נשים יוצאות מהפגזים, רק לאחרונה. תנופת ה- IT במדינה סללה דרך לצעירות רבות ללמוד ולהרוויח עבודה. בעוד שהנשים העירוניות נחשפו לאפשרויות עבודה מסוגים שונים מהדור הקודם, שוק התעסוקה עדיין נראה מפחיד מאוד עבור הנשים הכפריות. נשים כאלה שיש להן חשיפה מועטה לעולם החיצון יכולות לנסות את מזלן בעבודות הממשלה. זה לא דורש שליטה באנגלית גבוהה במיוחד. להלן מספר קווים מנחים חשובים המסייעים לנשים כפריות לייעל את חיפוש העבודה שלהן בממשלה.

1. התחל לתכנן את העתיד שלך כבר בשלב מוקדם מאוד בחייך. סקר את אפשרויות העבודה במגזר הציבורי באזור שלך ובסביבתו. תכנן את הלימוד בהתאם.

2. התמקד בחיפוש העבודה הממשלתי שלך בתחומים כמו הוראה, שירותי רפואה ולימודים הקשורים בחשבונות ומסחר. ברוב הכפרים יש מחסור חמור ברופאים, מורים ואנשים שמוכנים לשרת בסניף הכפרי של הבנקים. אתה יכול לממש את הפער הזה בקלות אם תבחר לנושאים מסוימים.

3. עשה הרגל לבקר בספריית השלטון המקומי שלך באופן קבוע. בספרייה יהיו כתבי עת כמו חדשות התעסוקה שיכללו את כל המשרות הפנויות במגזר הציבורי. הם יעזרו לך רבות בחיפוש עבודה ממשלתי.

4. התחל להתכונן לבחינות UPSC ולבחינות ממלכתיות אחרות של המדינה החל מהשנה הראשונה של המכללה שלך. בדקו כיצד מתבצעות הבחינות לאורך כל הלימודים. אסוף את מסמכי השאלה השונים. דבר עם הקשישים שלך המופיעים לבחינות כאלה ואלתר את ההכנה שלך.

5. יש הרבה מכסות שהוקצו לנשים כפריות בעבודות אלה. יש מכסות לנשים עניים, בנות של חקלאים, בנות לאמהות אלמנות, בוגרות דור ראשון ומענקים קהילתיים לנשים. נצל את היתרון הזה במלואו בקמפיין חיפוש העבודה הממשלתי שלך. בדוק עם מוריך וקציני הנהלת הכפר והכן את כל המסמכים הדרושים לפני שתופיע לבחינות.

6. זכור שהציפור המוקדמת מקבלת את הפירות. ככל שתגיש מועמדות מוקדמת יותר למשרות מסוג זה, הסיכוי גדול יותר שתנחת אותן מוקדם יותר. אם אפשר לעסוק בעבודות חלקיות הקשורות למשרה שאתה מתכנן להגיש מועמדות. אתה יכול להציג זאת כחוויה קודמת כאשר אתה מופיע לראיון האחרון.

לנחות בעבודה במגזר הציבורי זה לא מדע טילים. בהשוואה למאמצים של בני הנוער העירוניים להיכנס למוסדות כמו IIT, המאמצים האלה מוגבלים מאוד. נסה את הרמה שלך בצורה הטובה ביותר להצלחה מובטחת.Source by Maria D Deepak