טכניקות לחיפוש עבודה שלא עובדות

0

אתה יודע לעתים קרובות מתי פשוט עשית שגיאה עצומה ביישום העבודה שלך. אתה מדלג לצרף את קורות החיים שלך. אתה שולח את הגרסה הלא נכונה. אתה פונה למכתב הכריכה לקורות החיים למר כריס סמית ', ואז תגלה שיש אפשרות מוצקה שכריס היא ילדה. אבל בפעמים אחרות, אין לך מושג שאתה עלול באמת לחשוב שאתה עושה את כל הדברים נכון. למעשה, יש כמה שיטות חיפוש עבודה רגילות שהפונים משתמשים בהן שוב ושוב מכיוון שהן מאמינות שהן פועלות בצורה מושלמת. למעשה, עם זאת, אותן גישות עשויות לעמוד בדרככם ובראיון הנהדר הזה. כדי להבטיח לך את הסיכויים הטובים ביותר להשתפר בעבודת הרצון שלך, להלן ארבעה טעויות קבועות ושיטות מוצלחות הרבה יותר לנסות.

1. הגשת מועמדות לכמה שיותר משרות.

אנשים מרבים לחשוב שחיפוש עבודה הוא משחק כמויות. ככל שקורות החיים הנוספים שאתה שולח, הסיכוי גבוה יותר שמישהו ייצור איתך קשר בחזרה, נכון? לא באמת. מכיוון שפנייה למאות משרות כרוכה בסבירות גבוהה שאתה לא לוקח את הזמן לחקור את הארגון והתפקיד, להתאים אישית כל בקשה כראוי ולגעת בבסיס לעובדים האחרונים שעשויים לתת לך פרטים פנימיים.

באופן דומה, לפעמים המועמדים סבורים כי פנייה לאינספור תפקידים בארגון המדויק מעלה את הסיכויים שלהם להתקשר שוב לאחד האנשים האלה. למעשה, למרות שזה שולח אחת משלושה הודעות: שאתה לא משוכנע במה שאתה רוצה, שאתה נזקק ותקבל כל מה שיש, או שאין לך הבנה מוצקה לגבי מה שכל עבודה דורשת. בכל מקרה, לא דבר טוב.

כיצד לתקן זאת? איכות במקום כמות. במקום להגיש מועמדות לכל משרה חשובה למחצה בתוך רדיוס של 70 קילומטר, התחל את החיפוש על ידי הרכבת רשימה תמציתית של חברות אידיאליות ולמד כל מה שאתה יכול בנוגע אליהן. כאשר יש להם הזדמנויות המתאימות למערך המיומנויות שלך, שקול את הזמן לבנות בזהירות את האפליקציה שלך ולשנות את כדורי קורות החיים שלך כדי להציג בדיוק כיצד הידע שלך משתווה, לחבר מכתב כיסוי בהתאמה אישית ולבקש את הקשרים החדשים שלך אם יש להם הנחיות להתבלט. כן, אסטרטגיה זו דורשת אפילו יותר זמן וכוח מאשר הגשת אותו קורות חיים שוב ושוב, אך ההסתברות שלך לצבור ראיון עבודה תהיה משמעותית הרבה יותר גדולה.

2. החלת ASAP.

בסדר, אז פישטת את רשימת התאגידים שלך, ואחד מהם רק פרסם תפקיד שמתאים בדיוק למערך המיומנות שלך. מדהים, כך שאתה מסלק את כל הדברים במהירות האפשרית ולחץ על שלח ומבקש להיות הבקשה הראשונה שהמנהל המעסיק רואה. לא רק שתדגים עד כמה אתה מתרגש בנוגע לתפקיד, אך כנראה שהצוות יאהב את הבקשה שלך כל כך הרבה שהם לא ידרשו לראיין כל אדם אחר. הבזק חדשות: זה כמעט אף פעם לא עושה לך טובות.

כיצד לתקן זאת? תן לזה יום או משהו כזה.

9 פעמים מתוך 10, המנהלים צריכים לזרוק את היישומים שהם מקבלים תוך השעה הראשונה בלבד לאחר פרסום התפקיד מאז שהם לא גמורים. כאשר אתה מרוכז במהירות על פני כל דבר אחר, קל לאבד את המידע כשהוא מקבל שמות נכונים, סופר רכיבים נוספים וכן הלאה. זה הרבה יותר טוב לספק לעצמך יום או יומיים לחבר, לערוך ולשנות את האלמנטים שלך, לוודא שכיסית את כל הנדרש, ושמישהו אחר יסתכל עליהם. ושוב, תגמול מוחלט אם אתה מקבל הדרכה מעובד לאחרונה. יישום יוצא מן הכלל יהיה טוב בהרבה מאשר יישום לא באמת קיים אך מיידי, בכל פעם.

3. שליחת קורות חיים בדוא"ל לאנשים שאינם מתבקשים.

בואו נחזור לכל אותם אנשים שעובדים בחברות החלומות שלכם לרגע. לפגוש אותם ולעשות את המכ"ם שלהם: טוב מאוד. מבקש את עצתם לגבי ביצוע העבודה שם: גם פנטסטי. שולח להם את קורות החיים שלך ללא בקשה עם פתק שאומר, הנה קורות החיים שלי, הרשה לי לדעת אם אתה יודע על כמעט כל דבר שאוכל להתאים לו! רעיון גרוע מאוד! כמובן שבמקרים אחדים אתה עשוי להצליח, אך בדרך כלל רק במקרה שהארגון משתמש בתפקיד התואם את הכישורים המדויקים שלך. אך ניתן לפרש מהלך זה גם כאשר אתה מבקש את איש הקשר החדש והטוב שלך, שבעבר היה שימושי בשיחתך בנוגע לארגון, לעשות מאמץ עבורך להעביר ביקורת על קורות החיים שלך, להסתכל ולראות אם תפקידים זמינים מתאימים, ו העברת הנתונים שלך.

כיצד לתקן זאת?: החל בדרך כלל, ואז אפשר לאיש הקשר שלך להיות מודע לכך.

כן, אתה יכול וצריך לבקש מאיש הקשר שלך להדריך לפני שתגיש מועמדות. ואז, אם במהלך הפעולה, הוא או היא מספקים להעביר את ה- cv שלך או את ההצעה שלך, זה נהדר. אך בשום פנים ואופן אל תניח חזקה זו. שקול את ההצעות שגילית ולאחר מכן בצע את העבודה הקשה מאוד, בדיוק כמו שכל מועמד אחר היה עושה. עיין בדף המשרות של חברה, גלה את עמדת החלום שלך, ולאחר מכן שלח בקשה באמצעות כל החלקים הדרושים.Source by Ramon Tarruella