יתירות, המשכיות עסקית ושיעורי בריאות ממשרד שדות האסון

0

עולם העסקים למד מספר לקחים קשים במהלך העשור האחרון כאשר הגיע הצורך לשמור על נתונים קריטיים עסקיים. מילים כמו "יתירות" ו"המשכיות "הפכו למילות השמירה של איש המקצוע בטכנולוגיות המידע וסמנכ"ל הכספים התאגידי. הזמן הנדרש לביצוע גיבויים מחשביים מדי יום ואפילו לפי שעה אינו נתפס עוד כבזבוז, אלא כזמן שהושקע היטב. היכן שפעם אנשי מכירות מחשבים נאלצו להתווכח על היתרונות של אחסון מחוץ לאתר, כעת קונים ארגונים דורשים תאימות שירות כזו.

גם שירותי הבריאות התאגידיים למדו לקחים אלה, אך מסיבות שאינן מוסברות לאלו מאיתנו שמשתמשים במערכות היומיומיות, רמת האבטחה והיתירות הזו אינה מתרחבת לנתוני הבריאות הקריטיים ביותר, הרשומה הרפואית של המטופל. מה שבטוח, רישומים רפואיים אלקטרוניים מספקים רמה גבוהה יותר של אבטחה ויתירות נתונים מקודמיהם, אך סוג אימות נתוני אחסון הדו -קרב המשמש למידע העסקי הקריטי ביותר אינו קיים עבור רשומות רפואיות של מטופלים. במשרד שדה האסון למדנו שאם מערכת תיכשל, היא תיכשל בחוליה החלשה ביותר.

בשנת 1999 פרסמו מכוני הרפואה דו"ח שכותרתו; To Err is Human והוויכוח הלאומי בנושא בטיחות המטופל החל. הדו"ח של המכון לרפואה הדגיש מספר תחומי דאגה, ובראשם טעויות תרופות וניתוחים לא נכונים באתר. כעת שמונה שנים ועשרות תקנות מאוחר יותר, הוועדה המשותפת להסמכת ארגוני בריאות (JCAHO) חשפה כי ניתוח אתרים לא נכון לא ירד, הוא גדל.

לרוע המזל, אנשי מקצוע בתחום הבריאות, על אף מאמציהם, אינם מצליחים ליצור את המערכות שיבטיחו את ביטחונך בבית החולים. מעטים האנשים שמסוגלים לזכור את תכנית הטיפול השלמה והמפורטת לכל מטופל המטפל בו. קיימים רשומות רפואיות על מנת להבטיח שמידע קריטי נמצא בהישג ידם של המטפלים. הבעיה ברישומים הרפואיים של היום היא שהם מבוססים על טכנולוגיה ישנה של מאה שנה, נייר. הסיכון לטעות או לסיבוך רפואי עולה כאשר התיק הרפואי אינו שלם או נעדר. כתב יד בלתי קריא ואי הצלבה של תרופות על רקע חוסר התאמה רק מוסיפים לסכנה.

האם היית נותן את כספך לבנק ששמר את הרישומים הכספיים שלך בחשבון מאובק בכתב יד? האם היית נוסע על מטוס שבו ניווט הקברניט עם מפת נייר ושיח?

הטכנולוגיה נעזרה בחולה הן במשרד הרופא והן בבית החולים. קווין פריקינג, מסוכנות הידיעות AP, דיווח לאחרונה על החסות הגדולה הראשונה של החברה לתיעוד רפואי אלקטרוני נייד. Applied Materials, BP America, Inc., Intel Corp., Pitney Bowes ו- Wal-Mart ירשמו עובדים למאגר מידע מרכזי כדי לשמור על רשומות בריאות במאמץ לחסל כפילויות, השמטות וטעות.

זהו מושג הנתמך על ידי הנשיא בוש והאקדמיה הלאומית למדע – המכון לרפואה. לא רק באמצעות המערכת אוספים מידע על רשומות רפואיות ודוחות למאגר מרכזי, אלא שאנשים פרטיים יוכלו לספק מידע אישי ומשפחתי כדי להגדיל את הרשומה. מערכת מסוג זה נתפסת על ידי ווייטהאוס כתקן לאומי עד 2014 והיא דרישה ליישום על ידי ספקי מדיה עד 2008. הבעיה במאגר מאגר מקוון זה היא שהיא תלויה באינטרנט ותוך שהיא נגישה רק מפורטל אינטרנט. , הוא לא באמת נייד. אינך יכול לשאת אותו בידך.

אז כיצד יכול התיעוד הרפואי לעבור אימות בכל מפגש מטופל, במיוחד כאשר מטופלים עוברים מרופא לרופא כנדרש ממחלתם, עבודתם או כיסוי הביטוח שלהם?

מה אם הנתונים החיוניים האלה נמצאים בשעון, תליון או צמיד שאתה עונד בכל מקום שאתה הולך?

מה אם בכל פעם שתיכנס לרשומה הרפואית האלקטרונית שלך, היא הושוותה לנתונים שלבשת ולכל הבדלים שדרשו מהרופא שלך ליישב את המידע?

דיוויד סטפנסון מסטיבנסון אסטרטגיות העלה את ההצעה המדהימה שאנשים ישאו את הרשומות הרפואיות שלהם בכונני USB מאובטחים מסוג U3. לדברי מר סטפנסון:

"זה נשמע כמו טכנולוגיית win-win אמיתית שפוגעת בנקודה המתוקה שלי, ובאסון, מציל חיים מילולי ופיגורטיבי, כי לא רק שהרישומים הרפואיים יהיו בידך, אלא גם כל היישומים הקריטיים והקבצים העסקיים שלך גם כן."

הודות לירידת עלות זיכרון המחשב וכונני הבזק מסוג USB, צמיד השיא הראשון של ג'יגה -בייט (PHR) הגיע לשוק. רישום בריאות אישי הוא פתרון תוכנה/חומרה המשמש לאחסון מידע אישי, נתוני ביטוח, רשומות רפואיות ותמונות רפואיות. במקרה חירום, או אפילו ביקור רפואי שגרתי, איש הבריאות מניח את הכונן ביציאת ה- USB של כל מחשב תואם. עם רישום בריאות אישי, המידע הרפואי שלך זמין היכן שאתה וספק שירותי הבריאות שלך זקוקים לו.

נכון לעכשיו יש 25 חברות שמוכרות פתרונות שיא בריאות. למרות שכל 25 החברות טוענות להגנה על סיסמה עבור ממשק המשתמש, רק אחת מהמערכות משתמשת בהצפנה כדי להגן על קבצי הנתונים מפני גישה ישירה על ידי תוכנות אחרות. הצפנה היא תכונה חיונית לרישום בריאות אישי.

כמו כן, יש צורך ביכולת להבטיח שהמטופל לא ישנה בכוונה או בטעות את הרישומים, במיוחד אם הם רושמים הערות של אנשי מקצוע רפואיים כפי שעושים כמה מהמערכות. תכונה נחמדה נוספת תהיה היכולת לסנכרן עם הרשומה הרפואית האלקטרונית (EMR) במשרד הרופא. עם יכולת סנכרון מסוג זה, מאגר מרכזי משמש לא רק כמקור נתונים ראשוני, אלא כגיבוי אידיאלי לנתוני ה- USB.

בעת בחירת רשומת בריאות אישית חפש:

* מסך מידע חירום המופיע מיד כאשר PHR מופעל

* הגנת סיסמה עם הצפנה למידע המאוחסן ב- PHR

* ייבוא ​​ואחסון תמונות לצילומי רנטגן, EKG ומסמכים אישיים

* אחסון למספר אנשי קשר לשעת חירום (כולל אנשי קשר מקומיים ומעסיקים)

* אחסון לכל פרטי הביטוח שלך (רפואי, שיניים, נסיעות, רכב, עסקים, אחריות, פיצויי עובדים וכו ')

* רשימות של הרופאים הראשוניים ושל המומחים שלך

* רשימות של תרופות קיימות וגם בעבר

* רשימות של אלרגיות ותגובות

* רשימות אשפוזים, ניתוחים, מצבים רפואיים בעבר ובהווה

* כתבי עת בהם רופאים, אחיות ותוכל להקליט הערות לעיון עתידי

* סנכרון עם המחשב הראשי שלך ומאגר נתונים מקוון

* סנכרון עם רשומות רפואיות אלקטרוניות במשרד הרופא או בבית החולים

* מעקב אחר שינויים שנעשו כדי לשמור על תקינות הנתונים

* קיבולת כונן USB של 1 ג'יגה -בייט או יותר

בשבע השנים הקרובות, כל שירותי הבריאות יהפכו על ידי צורך ותקנה את טכנולוגיית הנייר בת מאות השנים שלהם לרשומות רפואיות אלקטרוניות מודרניות. השימוש ברישומי בריאות ניידים לאימות נתונים הוא השלב הבא ההגיוני באבולוציה זו.

איזה מיזוג נפלא של צורה ותפקוד שיכול כעת להציל את חייך!Source by Maurice Ramirez