מדריך הקנייה האולטימטיבי לריהוט משרדי

0

ריהוט משרדי צריך להיות פונקציונאלי וחייב להחמיא לאווירת העבודה של הארגון. לכן, החלטות מקריות לרכוש רהיטים כלשהן עלולות להוכיח שגויות בטווח הארוך. לכן, בפוסט זה, נדון במדריך קניה מפורט לרהיטי משרדים למשרדים עסקיים וקטנים.

הגורמים הבאים ממלאים תפקיד חשוב ברכישת הריהוט המתאים למקום העבודה שלך:

התאמה: הרהיטים נבחרים תמיד על פי אופי העבודה שבוצעה או בוצעה במקום העבודה. לכן, ריהוט המשמש במשרד מפעל יהיה שונה מאלו המשמשים במשרד ארגוני. הדרך הטובה ביותר לבחור ריהוט מתאים תהיה בחירת עיצוב הניתן להתאמה שיכול להתאים לשימושים רב תכליתיים במקום העבודה. לדוגמה, שימוש בכסאות מתכווננים לגובה עם משענות לרגליים היא האפשרות הטובה ביותר ללא קשר למשרד או למפעל.

עלות: לאחר מכן באה העלות. עלות הרהיטים חייבת תמיד להיות סבירה ובמחיר סביר במסגרת התקציב. יש להימנע מהוצאה מופרזת תוך רכישת ריהוט משרדי והימנעות מהוצאות קלות דעת על היבטים מיותרים. למשל, בדרך כלל אין צורך בכסאות יקרים עם כל מיני תכונות ארגונומיות כמו מושבים מרופדים, משענות לרגליים וכו '. דווקא בחירת כיסא בעל עמידות ונוחות במחירים נוחים היא האפשרות הטובה ביותר.

עמידות: ריהוט משרדי חייב להיות בעל חיים ארוכים. לכן עליהם לייצר מחומר באיכות טובה – עץ, מתכת או פלסטיק. השילוב הנכון של גופים, חומרים ותהליך הייצור קובע את עמידותם של ריהוט משרדי ובכך מהווה גורם חשוב בתהליך הבחירה.

ארגונומיה: זהו ההיבט החשוב ביותר של ריהוט משרדי. ארגונומיה קובעת את הנוחות שבאמצעותה העובד יעבוד כל היום במשרד. הביצועים של העובד עומדים ביחס ישר לנוחות שהוא חווה במקום העבודה.

סגנון: ריהוט משרדי חייב להחמיא לאווירה הפנימית של מקום עבודה. עיצובים אלגנטיים וטוב טעם יוצרים לעתים קרובות הילה מפתה היוצרת תחושה נעימה של תחכום וסטטוס קוו למשרד. לתכנון נכון זה חיוני כאשר השילוב הנכון של עיצוב, צבע וצורה יביא את האווירה הסמויה של מקום עבודה.

שומר מקום: ריהוט משרדי חייב להיות קומפקטי ונוח. הוא לא חייב להיות מגושם וחייב להיות קל לנוע גם הוא. היותו קומפקטי חוסך הרבה מקום ועוזר לנצל שטח מקסימלי ובכך להכיל יותר עובדים לכל שטח רגל מרובע.

גימור: גימור הרהיטים חייב להיות חלק. לדוגמה, במקום להשתמש בברגים וברגים בעלי בליטה, יש להשתמש בברג/ברגים שכוחים כך שמשטח הרהיט יישאר חלק ולא יפגע במשתמש. גימור מבריק יוצר סנוורים ויש להימנע מכך. במקום זאת, גימורים מט רצויים. לרהיטי עץ יש עמידות ארוכה יותר מאשר ריהוט מתכת אך אז יש לטפל בהם בכימיקלים מתאימים כדי למנוע צמיחה פטרייתית. ריהוט זכוכית חייב להיות בעל קצוות מעוגלים כדי למנוע פגיעה בעובדים. היבטים כאלה שיכולים להשפיע על הנוחות של אנשים נשקלים בעת בחירת ריהוט משרדי.Source by Keshav Dhamani