רעיונות מפתיעים למשרד הביתי הקטן

0

זה לא משנה אם אתה עובד מהבית או בבניין משרדים, המשרד שלך הוא אחד המקומות שבהם תבלה נתחים עצומים מזמנך. זהו מרחב שאתה צריך להיות מעשי ככל האפשר, וגם אתה צריך לאהוב אותו. מאוד קשה לעבוד במשרד שאתה שונא. אם אתה לא אוהב את זה, אולי יש לך הזדמנות לשנות את זה. להלן מספר רעיונות.

חללים קטנים

אם אתם מנסים ליצור חדר עבודה או משרד חדש בבית ואין לכם חדר ייעודי לכך, אל תתייאשו. אתה יכול לנצל חללים קטנים או פינות של חדרים שאחרת אינם מנוצלים ואוספים אבק. הביטו סביבכם וראו אילו אפשרויות מציע הבית שלכם. לעתים קרובות אנשים מתעלמים ממקומות מכיוון שהם נחשבו כקטנים מדי. עם זאת, אתה יכול לגרום לחללים קטנים להיראות גדולים יותר עם כמה שינויי צבע פשוטים. לאחר שמצאת את החללים שברצונך ליצור משרד – צא לעבודה. בדוק אילו רהיטים אתה יכול להזיז או לסדר מחדש כך שיתאים לחלל ויסתכל על אפשרויות שונות לרהיטי משרדים.

פלטת צבעים

תראה איזה סוג של צבעים שולטים במשרד שלך כרגע. אולי הגיע הזמן לשנות קצת. תהיה מודגש. בחר את הצבע האהוב עליך והשתמש בו כצבע מבטא על חלקים שונים במשרד. אולי הקיר שמאחורי שולחן העבודה שלך משעמם ביותר. צייר אותו בצבע הנועז המועדף עליך כדי שהחלל ייראה לא רק פונקציונאלי אלא גם מסוגנן. אם הקיר אינו בא בחשבון מכיוון שאתה משתמש בו למדפים, לוח לבן או משהו אחר, שקול להשתמש במבטאים צבעוניים בדברים אחרים – קלסרים, מחזיקי עט, מחברות.

פינות ריקות ואור

האם יש לך רק פינה לשימוש? זה לא אמור למנוע ממך ליצור לעצמך משרד. מצא שולחן שמתאים או הופך אותו לשלך על ידי חומרים מחדשים. אחד ההיבטים החשובים ביותר יהיה מידת הנוחות שלכם בישיבה ליד השולחן, לכן וודאו שהוא מתאים. וודא שהאור מתאים ואינו מאמץ את עיניך מכיוון שהפינות יכולות להיות כהות למדי, במיוחד אם החלון לא מספק מספיק אור יום.

השתמשו בפינות ובמעגלים

אולי יש לך פינה ריקה בחדר השינה שלך שיכולה להפוך בקלות למשרד? שים שולחן כתיבה ליד החלון וכאשר אתה מתעייף מדי מהעבודה -תוכל להביט בקלות החוצה ולנוח את עיניך. אם יש לך חלון מאחוריך – וודא שהווילונות חוסמים מספיק אור כדי שתמנע פזילה, אך וודא שגם הוא לא כהה מדי.

וודא שהמוח שלך יסתכל על חדר שינה כמרחב מנוחה, לכן הקפד להפריד בין שני האזורים כדי להפריד בין עבודה ומנוחה. תוכל לקבל שטח משרדים מודרני ולהשתמש בגוונים וטקסטורות רכות יותר עבור המצעים וריהוט חדר השינה שלך. כך תוכלו לעבוד בקלות שם, אך לאחר מכן להפריד בין שני החללים ולא לדאוג לנדודי שינה מכיוון שהמוח שלכם עדיין בהילוך החמישי וחושב על עבודה.

מרחבים סודיים

אם אינך רוצה לקלקל את שאר הסגנון בבית, ערבב סגנונות ומרקמים שונים יחד. מצא ריהוט שאתה מרגיש טוב לגביו ומתאים לשאר הסגנון בבית שלך. שולחן כתיבה קלאסי כנראה לא ייראה טוב מול פנים מודרני, אז מצא משהו שנראה טוב בכללותו.

אם חסר לך מקום, בדוק איזה סוג מדפים אתה יכול ליצור או לנצל סביבך. אם יש לך מקום מתחת לשולחן וזה לא מפריע – קופסאות הן דרך טובה לאחסן פריטים. כיום אתה יכול גם לקבל פתרונות שונים להסתרת הכל בצורה מסודרת כשתסיים. לדוגמה, תלה וילון מול תחנת העבודה שלך, כך שתוכל להסתיר אותו מהאורחים ומעצמך. אחרת, זה עלול להביט בך מבעד לפינה.

המשרד הביתי שלך יהפוך למקום בו אתה מבלה די הרבה זמן אז שמור עליו מסודר. אם אתה צריך קצת בלגן סביבך בזמן העבודה – ארגן הכל ברגע שתסיים. זה ייתן לכם סיפוק של יום מושקע והוא לא יבלוט משאר הבית כמו אגודל כואב.Source by Bob Tom