תכנון המשכיות עסקית והתאוששות מאסון

0

היתרונות של אימוץ תוכנית המשכיות עסקית

תוכנית המשכיות עסקית (BCP) היא אחד ההיבטים המתעלמים ביותר של כל עסק קטן. החל מפיתוח מדיניות התאוששות מאסון ועד תוכנית התאוששות מאסון IT, נדרשת זמן, כסף ובדיקות מתמשכות, תרגול וסבלנות. עם זאת, ישנם יתרונות רבים באימוץ תוכנית התאוששות מאסון. הוא מספק תחושת ביטחון וממזער את הסיכון לעיכובים כתוצאה מאסונות טבע או מעשה ידי אדם. הוא יוצר יתירות ומשפר את האמינות של מערכות הגיבוי. פתרונות התאוששות מאסון צריכים להיות ברשימת כל עסק שרוצה לשרוד לאחר חירום. באופן מפתיע, זה גם יכול להגדיל את השורה התחתונה שלך. מאמר זה ינסה לשרטט כמה מגזרים עסקיים שהרוויחו מאימוץ תוכנית המשכיות עסקית לפעילותם.

בתי מלון המשתמשים בתוכנית המשכיות עסקית

בתי מלון משתמשים בתוכנית ההמשכיות העסקית שלהם כדי לסייע ביצירת נהלים לניהול מפונים לאחר אסון. מנהלי בתי מלון מעולים מפתחים תכנית מגירה בשיתוף עם ארגוני ניהול חירום מקומיים, ממלכתיים ופדרליים כדי להזמין מראש משפחות עקרות. לדוגמה, הסוכנות הפדרלית לניהול חירום (FEMA) מספקת סיוע באסון למשפחות המחפשות מחסה בבתי מלון. בתי מלון נהנים מבית מלא ומשפחות מרוויחות מאירוח נוח לשעת חירום. מלון משמש כאתר התאוששות מאסון ומספק תיאום עם מנהלי חירום מקומיים לאיתור עקורים. BCP למלון יצטרך לקחת בחשבון פריטים רבים כמו כוח גיבוי, מזון חירום, סובסידיות ממשלתיות ותיאום.

חברות התאוששות מאסון המשתמשות ב- BCP

חברות התאוששות מאסון נהנו מפיתוח תוכנית ההמשכיות העסקית שלהן. לדוגמה, התהליך מסייע בזיהוי פערים בניהול שרשרת האספקה ​​הראשונית והמשנית, בציוד, חומרים וכוח אדם. כמו כן, תוכנית התאוששות מאסון תסייע ביצירת הסכמים בין לקוחות בעלי עדיפות גבוהה (ממשלה, VIP וכו ') לייעול חוזי בנייה ולהתאושש מהר יותר לאחר אסון. תהליך זה לוקח הרבה מהקבלת ההחלטות ומדגיש את המשוואה על ידי ניהול משא ומתן על מחירי בנייה לפני אסון.

עסקים קטנים המשתמשים ב- BCP

חברות אחסון עצמי הפכו לחלק חיוני מתוכנית המשכיות עסקית של ארגונים. לדוגמה, עסקים קטנים שנפגעו באסון מתמודדים לעתים קרובות על המקום הנוסף כשהם מתקשים לשמור את המלאי שלהם. תוכנית התאוששות מאסון עסקים תסייע בזיהוי מיקומי יחידות אחסון במהירות. זה בהישג יד יחסוך הרבה זמן מכריע בזמן חירום. תוכל גם לחפש חוזה עם חברות אחסון מקומיות על מנת להבטיח את מקומך לאחר הכרזת חירום.

חנויות לתיקון רכב המעסיקות BCP

חנויות לתיקון רכב שיש להן תוכנית המשכיות עסקית (BCP) יכולות להשתמש במידע זה כדי להישאר פתוחות גם לאחר אסון. לדוגמה, בדיקת תוכנית התאוששות מאסון תעזור לארגון שלך לזהות סכנות מקומיות. זה יכול לעזור לך לזהות מיקומי עבודה המהווים חלק מאזור הצפות, או אתר שסובל מהפסקות חוזרות ונשנות. ניתן לקבוע את הסיכונים הללו על ידי שימוש בכלים כגון ניתוח השפעות עסקיות. דע מה הפגיעות שלך יעזור לך לטפל בהן לפני מקרה חירום. לפיכך, הדלתות שלך נשארות פתוחות.

חנויות מכולת המשתמשות בתכנית המשכיות עסקית

חנויות מכולת שיפתחו תוכנית המשכיות עסקית יבינו ללא ספק שרבים מהמדפים שלהם יתגלו אם לא ימשיכו לנוע במהירות. מכולת רבים מיומנים מנסים לספק לספקים שלהם כל שעה מחדש במהלך אירוע חירום. חנויות המכולת נהנות מהגידול בביקוש ומשפחות מרוויחות מאוכל חירום.

מדוע יש צורך בתוכנית המשכיות עסקית?

החל ממלונות וחברות התאוששות מאסון ועד יחידות אחסון עצמי וחנויות מכולת; התברר כי תוכנית המשכיות עסקית היא פתרון לכל הפרעה עסקית. תוכניות אלה צריכות לכלול אסטרטגיות מוכנות ותכניות פעולה לעובדים, לצוות וללקוחות. לדוגמה, תוכנית להתאוששות מאסון להצטיידות במזון חירום וערכות חירום. פעולות חובה אלה יספקו למעסיקים מקור מזון מצוין כאשר הכוח נכשל.

תוכנית ההמשכיות העסקית שלך תצטרך לכלול ציוד הישרדות כמו ערכות חירום. היכונו עכשיו ואל תחכו לעוד אסון.Source by Jake Buckland