תקשורת במקום העבודה – חשיבות ההנהלה והעובדים מבינים זה את זה

0

החשיבות של תקשורת WorkPlace טובה

זו אמת מקובלת שלתקשורת טובה במקום העבודה יש ​​חשיבות הולכת וגוברת בעולם של היום.

תקשורת במקום העבודה בין ההנהלה לעובדים, בין העובדים האישיים, ואפילו בתוך צוות הניהול עלולה להיקלע בקלות מחוסר מיומנויות תקשורת טובות.

הצורך בהנהלה ובעובדים לתקשר

מאמר זה יתמקד בהדגשת הצורך בתקשורת נכונה במקום העבודה בין חברי צוות הניהול לבין עובדי החברות, אם כי אותם עקרונות בסיסיים ניתנים להרחבה בקלות לרוב תחומי התקשורת האחרים.

יש חשיבות קריטית שמנהלים יעסיקו תקשורת טובה במקום העבודה כאשר הם מתמודדים עם כל עובדי החברה בכל רמה שהיא. חוסר אמון במנהלים הוא לעתים קרובות תוצאה של חשד בלתי מוצדק של עובדים למעשי מנהלים.

שמועות על פיטורים, פיטורים, הקפאות שכר והתרחשויות דומות אף פעם לא רחוקים מאוד מתחת לפני השטח בשום מקום עבודה, וזה יכול לקחת רק אירוע אחד עד שהחברה כולה תתפרץ.

דוגמא מעשית

לקחת דוגמא מהחיים האמיתיים כיצד הדברים האלה יכולים להתרחש כל כך בקלות.

אני מכיר חברה אחת שהיתה לה בעיות תזרים מזומנים בגלל תנאי מסחר קשים. הוחלט כי לא תהיה אפשרות לתת לעובדים העלאת שכר באותה שנה. רק כמה שבועות לאחר מכן הגיע אחד ממנהלי החברה לעבודה במכונית יגואר חדשה שרכשה עבורו החברה.

קל לדמיין את האנטגוניזם שנוצר, ובמקרים מסוימים גם עוינות מוחלטת כלפי אותו מנהל.

המנהל ניסה להשתמש בכל כישוריו כדי להסביר את המצב. הוא ניסה להפחית אותו והזכיר כי המכונית הייתה מסודרת עבורו הרבה לפני כן, כאשר תנאי המסחר היו טובים בהרבה עבור החברה. לאחר מכן המשיך והסביר כי למרות שהמכונית הייתה מכונית יגואר יקרה, היא באמת הייתה רק פורד מונדיאו עם שם מפואר.

הסברים אלה שלו לא הצליחו לספק אף אחד מעובדיו, ומצב זה זכור עד היום, כעבור מספר שנים.

תגובתך?

עכשיו אני רוצה שתחשוב על המצב הזה. אני לא מתכוון לספק את כל התשובות במאמר זה. אני רוצה לעודד אותך לחשוב על כישורי התקשורת שלך במקום העבודה, ולהחליט כיצד היית מתמודד עם המצב הזה, האם היית משתמש בהסבר אחר?

התשובה שתחליט עליה תלויה הן באישיות שלך והן בעובדים שאתה צריך לעבוד איתם.

אני מקווה שבעודך שתעודד אותך להתמקד בכישורי התקשורת שלך במקום העבודה במשך מספר דקות, מאמר זה עשוי לסייע לך להפוך למנהל טוב יותר, וכזה שמתקשר טוב יותר עם עובדי החברה שלך.Source by Bruce Fairclough