4 סיבות משכנעות להתאים אישית את ריהוט החוץ שלכם למלון שלכם

0

רוצים לחדש את החוץ על ידי שינוי הרהיטים שלכם? עסקים רבים בענף האירוח כמו בתי מלון, מסעדות ואתרי נופש משקיעים מאמצים רבים בעת ריהוט הגינות והמרפסות שלהם. והם לא טועים. יש לחשוב היטב על קניית ריהוט גן חדש מכיוון שהם מייצגים את העסק בדרכים רבות. לכן, כאשר אתה מחליט לשפץ את החוץ שלך, ההחלטה הראשונה שאתה צריך לקבל היא האם ללכת על ריהוט גן בהתאמה אישית או להישאר עם מוכן.

להלן 4 סיבות מעניינות שיגרמו לכם להתאים אישית את רהיטי החוץ שלכם:

בעל עיצובים ייחודיים ובלעדיים

בדרך כלל, בתי מלון, מסעדות ואתרי נופש עובדים כל הזמן על ניצחון התחרות על ידי מתן שירותים חדשים וייחודיים. כאשר אתה קונה רהיטים מוכנים מספק רהיטי החוץ שלך, סביר להניח שגם עסקים אחרים ראו ורכשו את אותם אוספים. אך בעת התאמה אישית של הסטים שלך, תוכל לסטות ממה שיש בשוק וליצור ריהוט גן שניתן למצוא רק בעסקי האירוח שלך. לדוגמה, בעזרת התאמה אישית תהיה לך הזדמנות ליצור תבנית על ידי חריטת הלוגו של העסק שלך על כל פריט המיוצר ועל ידי בחירת צבעי המותג שלך.

הגדרת רהיטים המתאימים באופן מושלם לחלל החיצוני

בין אם יש לכם מספיק מקום ובין אם לאו, אזור המגורים החיצוני שלכם כנראה יהיה מוגבל.

לפעמים, משטח זה מוגדר אוטומטית בגלל גורמים אחרים כמו בריכת שחייה, ירק, קישוטים או אחרים. אז מציאת קולקציות מוכנות שמתאימות לחלל הייעודי שלך ותואמות את הצורך שלך יכולה להיות טרחה. לכן, התאמה אישית של ריהוט החוץ שלך תהיה פחות כואבת מכיוון שתהיה לך החופש לבחור את גודל החלקים, הכיוון שלהם ואפילו שילובים.

הוספת הטאץ 'האישי שלך:

הדברים הגדולים ביותר בחיים הם ההישגים האישיים שלנו. התאמה אישית של ריהוט החוץ שלך מרגישה כמעט אותו הדבר, כפי שאתה תהיה "היוצר". היתרון החשוב ביותר הוא העובדה שהקולקציות יהוו לחלוטין מראה לטעמך ולצרכיך. יהיה עליך לבחור את חומרי המבנה, הכיסוי, הגודל, הצבעים … ובכן כל פרט קטן.

עם זאת, אם יש לך ידע מוגבל, הקפד לקבל את עצת הספק שלך בנוגע לטכניקות לתחזוקת ריהוט החוץ שלך במזג אוויר שונה.

שליטה באיכות וקביעת הסטנדרטים:

בעת הזמנת ריהוט גן בהתאמה אישית, תהיה לך שליטה על כל היבט. בדרך כלל, תרצו רהיטים באיכות גבוהה, ולעולם לא תסתפקו בפחות. לכן, בעת עיצוב ויצירת הרהיטים, תוכלו לעקוב אחר הייצור ולקבוע את הסטנדרטים שאתם רוצים שהריהוט שלכם יעמוד בהם. והיצרן יצטרך לעקוב אחר הבקשות וההמלצות שלך

לסיכום, התאמה אישית של ריהוט החוץ שלך יכולה להיות תהליך מהנה, מכיוון שתעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מעצבים ותיתן קלט משלך לכל פרט.Source by Manuel S